GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

İşbu Gizlilik Sözleşmesi, www.emlakz.com sitesine üye olan tüm kullanıcılar açısından 17.09.2013 tarihinde ve bu tarih ve sonrasında kayıt olan tüm kullanıcılar açısından kayıt oldukları kayıt tarihinden itibaren geçerlilik kazanır.

Emlakz olarak kişisel bilgilerin gizliliğinin muhafaza edilmesi bizim ilk önceliğimizdir. Temel amacımız, gizlilik ile ilgili uygulamalarımızın son kullanıcılar tarafından kolayca anlaşılabilir olmasıdır.

Temel Gizlilik Kurallarımız;

1. Emlakz, pazarlama aktivitelerinde kullanılması amacı ile kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere satmayacak ve kiralamayacaktır ve Gizlilik Politikasında yer alan şartlar veya sizin açık rızanız doğrultusunda kişisel bilgiler paylaşılacaktır.

2. Emlakz tarafından üçüncü kişi ve taraflara sağlanan bilgileriniz, sizing rızanız olmaksızın üçüncü kişi ve taraflarca herhangi bir şekilde satılmayacak, kiralanmayacak veya herhangi bir şekilde açıklanmayacaktır.

3. Kişisel bilgilerinizi, sitede size sunulan hizmetlerimizin daha iyi şekilde yürütülmesi amacı ile hizmet verecek olan dahili operasyon derpartmanlarımız ile veya gerektiğinde herhangi bir hizmetin sağlanması amacıyla gizlilik sözleşmeleri çerçevesinde diğer sağlayıcılar ile paylaşabiliriz.

4. Kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikasına uygun olacak şekilde, site üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizin kolaylaştırılmasına yardımcı olmak ve diğer kullanıcıların sizinle daha kolay iletişime geçebilmesi amacıyla Emlakz kullanıcıları ile paylaşabiliriz.

5. İdari kurumlar ve cezai soruşturma yürüten adli kurumlar tarafından gelen ve yasal geçerliliği olan talepler doğrultusunda bazı kişisel iletişim bilgilerinizi, Gizlilik Politikasına uygun olarak bu kurumlar ile paylaşılabiliriz.

6. Gizlilik Politikasının herhangi bir sebeple değişmesi halinde, değişikliklerin sizlere elektronik posta yolu ile bildirecek ve de size söz konusu değişiklikleri reddetme imkanı sağlayacağız.

7. Kullanıcı hesabınızda yer alan kişisel bilgilerinizi sizing de kolayca değiştirebilmenizi sağlayacağız panelimizden kişisel bilgilerinizi siz de güncelleyebilirsiniz.

8. Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması için, Emlakz sağlam ve güvenli bir teknoloji altyapısı kullanacaktır.